Bor Doğal Bal Satan Firma

Bor Doğal Bal Satan Firma 0 534 605 55 77

Bor Doğal Bal Satan Firma olan Evren Doğal Yaşam olarak bal üretimi konusunda uzman ekip, gıda mühendisi ve profesyonel bal imalat ekipmanlarımız ile en doğal balı kapınıza kadar yollamaktayız. Her ne kadar yerimiz Sivas / Zara’da olsa da iletişim kanallarımızdan bizlere ulaştığınız ve anlaştığımız taktirde doğal ballarımızı kapınıza kadar gönderimini sağlamaktayız.

Bor Doğal Bal Satan Firma

Zara çiçek balı , Türkiye’nin en kaliteli ve tadıyla meşhur bir baldır. Evren doğal yaşam olarak çoklukla sizlere kendi imalatımız olan Zara balını yollamaktayız fakat sizde taktir edersiniz ki üretim kapasitemizbelli sınırlar içerisinde olmasından kaynaklı kapasitemiz bittiğinden de yöremizin güvendiğimiz ve kalitesi en az bizim balımmız kadar kaliteli olan ve ekibimizden tarafından onaylanan Zara çiçek, süzme, petek, karakovan ballarımızı sizlere sunmaktayız. Zara etrafında Kösedağ’la meşhur bir ilçedir ve ormanlık alan çok fazla olduğu için çiçekler gürdür, bundan dolayı zara balı senede çok fazla çıkar Zara’daki çiçekler çok fazla olduğundan dolayı Zara’da her sene bal hasat mevsimi yapılır biz Zara’nın en eski üreticilerinden biri olarak 50 yıldan beri zara balı satmaktayız ve bizim için esas olan kaliteli bal satmaktır bundan dolayı Tüm Türkiye’yle balı buluşturmak amacıyla çıktığımız yolda sizleri de müşterimiz olmanızdan memnuniyet duyarız.

Evren Doğal Yaşam Bal Firması

Bor Doğal Bal Satan Firma olan Evren Doğal Yaşam olarak bal hasatı zamanında profesyonel depolama alanlarımıza ballarımızı stok etmekteyiz. Bu ballar çiçek balı, karakovan balı, peket balı, süzme bal olarak nitelendirilebilir. Her tip balı kendi saklama teknolojisi ile saklayarak sizlere sipariş ettiğiniz andan itibaren en hızlı ve güvenli şekilde yollamaktayız. Bor Doğal Bal Satan Firma olan Evren doğal yaşam olarak bal imalat, üretim ve depolamalarımızı kendimiz yaptığımızdan ve en uygun fiyat politikalarını benimsediğimizden en kaliteli doğal zara balını en uygun fiyatlara kapınıza kadar yollamaktayız.

Zara Balı

Zara’da üretilen bal iklim, bitki örtüsü özellikleri ve çoğunlukla Kösedağ bölgesinde florasının uygun olması nedeniyle kendine has aroma, tat ve görünüme sahip bir bal olup bal oluşumuna fayda sağlayan bitkilerin en fazla bulunduğu bölgede üretilmektedir.

Bu bitkiler başta kekik olma üzere nane, ballıbaba, söğüt, taş yoncası ve keven’dir. Zara Balı Özel İşletmelerin dışında Zara Bal Üreticileri Birliği tarafından da satılmakta olup, ZARA Bal, Zara Çiçek Balı markalarıyla dünya genelinde satışı yapılmaktadır.

Zara Balının yaygınlaştırılması amacıyla her yıl Zara Bal ve Kültür Festivali düzenlenmekte ve gelen konuklara Zara Balı ikram ve hediye edilmesinin yanı sıra Zara Bal Üreticileri Birliği standında, Evren Doğal Yaşam Gibi üreticiler ve marketlerde satılmaktadır.